Plaatje bij het artikel van OBS De Blokstoeke

Team

Bekijk het team van onze school hieronder.

Meer lezen over Irma Weersink

Irma Weersink

Directeur

i.weersink@deblokstoeke.nl

Meer lezen over Manon van der Wal

Manon van der Wal

ib-er en leerkracht groep 5&6

m.vanderwal@deblokstoeke.nl

Meer lezen over Aleida Kouwert

Aleida Kouwert

leerkracht groep 3&4 en leescoordinator

a.kouwert@deblokstoeke.nl

Meer lezen over Barbara Wolf

Barbara Wolf

Leerkracht groep 3&4

b.wolf@deblokstoeke.nl

 

Meer lezen over Erna Gerrits

Erna Gerrits

Leerkracht groep 1&2

e.gerrits@deblokstoeke.nl

Meer lezen over Lindy het Lam

Lindy het Lam

Leerkracht groep 1&2

l.hetlam@deblokstoeke.nl

Meer lezen over Laura Spanjersberg

Laura Spanjersberg

Leerkracht groep 5&6

l.spanjersberg@deblokstoeke.nl

Meer lezen over Gerlinde Vredeborg

Gerlinde Vredeborg

Leerkracht groep 3&4

g.vredeborg@deblokstoeke.nl

Meer lezen over Gea Voort

Gea Voort

Leerkracht groep 7&8

g.voort@deblokstoeke.nl

Meer lezen over Rebecca Westerink

Rebecca Westerink

Leerkracht groep 7&8

r.westerink@deblokstoeke.nl

Meer lezen over Liesbeth Poelakker

Liesbeth Poelakker

Administratief medewerker

l.poelakker@deblokstoeke.nl

Meer lezen over Eva Bosch

Eva Bosch

ICT coodinator

e.bosch@roostwente.nl

Meer lezen over Dick Protzman

Dick Protzman

ICT ondersteuner

d.protzman@deblokstoeke.nl

Deel deze pagina: